The Elements: A Visual Exploration

The Elements: A Visual Exploration iPad ile kullanabileceğiniz periyodik cetvelde yer lan elementler ile ilgili bilgi veren gelişmiş özellikler sunan uygulamadır. Evrenin yapı taşlarını oluşturan elementlere hiç olmadığı kadar detaylı bir bakış açısı suna
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $13.99
  • Boyut 1.72 GB
  • Version 1.2.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Touch Press
Elementler hakkında bilgi veren uygulama

The Elements: A Visual Exploration iPad ile kullanabileceğiniz periyodik cetvelde yer alan elementler ile ilgili bilgi veren gelişmiş özellikler sunan uygulamadır. Evrenin yapı taşlarını oluşturan elementlere hiç olmadığı kadar detaylı bir bakış açısı sunan The Elements: A Visual Exploration, Türkçe olarak AppStore da indirilmeye hazır.

Apple'ın en çok sevdiği uygulamalar arasında olan bilime meraklı iPad kullanıcılarının yanı sıra, öğrenmeye meraklı herkes için dikkat çekici bir uygulama olan Elementler, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ile elementleri 360 derece inceleme imkanı sunuyor.

3D gözlükler sayesinde, elementler üç boyutlu olarak da incelenebiliyor. Toplam 500 nesne üzerinden tüm elementleri detaylı inceleme imkanı veren uygulama, son derece pratik kullanımıyla öğrenmeyi eğlenceli bir hale getiriyor.

Daha Fazla Göster
The Elements: A Visual Exploration indir